Ekonomické studijní obory Nastartuj své podnikání investicí do vzdělání

Obchodní akademie

čtyřletý maturitní obor

KÓD OBORU
63-41-M/02

DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ
Střední vzdělání s maturitou

ZAKONČENÍ STUDIA
Maturitní zkouška

DÉLKA STUDIA
Čtyřleté studium

TYP STUDIA
Denní studium

Uplatnění absolventů:

› podnikatelské sféře - ve výrobním podniku (technického i netechnického zaměření) - službách (bankovnictví, pojišťovnictví, dopravě, cestovním ruchu) - obchodě atd.,
› veřejné správě (úřadech státní správy a místní samosprávy).
› neziskovém sektoru (v příspěvkových organizacích a zařízeních, která se zabývají kulturou, sportem, vzděláním a volnočasovými aktivitami).

A to například jako ekonomové, účetní, finanční referenti, administrativní pracovníci, marketingoví referenti (v propagaci, tiskovém oddělení...).

Absolvent je ale také připraven

› rozvíjet vlastní podnikatelské aktivity
› pokračovat ve studiu na VOŠ či VŠ

Pro obor obchodní akademie nabízíme nově ruský jazyk

Doposud žáci mohli volit pouze možnost kombinace anglický jazyk a německý jazyk, nově budeme nabízet i kombinaci anglický jazyk a ruský jazyk.

Reagujeme na nabídku cizích jazyků na okolních základních školách.Definitivní nabídka bude stanovena po zjištění zájmu o uvedené kombinace ze strany přijatých žáků.

1. kolo přijímacího řízení

clanky11747/oa_-_kriteria_a_zpusob_hodnoceni.pdf453 kBOA - Kritéria a způsob hodnocení 1. kola přijímacího řízeníVloženo: 15. 01. 2024, 18:03h