Psychologická olympiáda - regionální kolo

Dne 20. 3. 2019 proběhlo regionální kolo Psychologické olympiády na téma „Síla okamžiku“. Pořádající školou byla v letošním roce SZŠ Most. Do soutěže bylo přihlášeno a své práce prezentovalo 16 žáků ze zdravotnických škol regionu.
Za naši školu soutěžily Miroslava z 3.ZA a Pavlína z 2.ZA. Všichni přítomní žáci byli dobře připraveni a celá soutěž byla velmi vyrovnaná.
První místo a zároveň postup do celostátního kola získala žákyně ze SZŠ Chomutov.
I když se naše děvčata neumístila mezi prvními třemi, důstojně reprezentovala naši školu a zaslouží si velké poděkování a pochvalu. Vždyť není nutné vždy
zvítězit, ale zúčastnit se.

Mgr. Anna Škodová