Psychologická olympiáda - školní kolo

Dne 8. 3. 2019 proběhlo školní kolo Psychologické olympiády na téma: „Síla okamžiku“. Do soutěže se přihlásilo celkem 10 žáků. Pět soutěžících bylo z oboru Zdravotnický asistent a dalších pět z oboru Ošetřovatel. Do regionálního kola postupují pouze žáci z oboru Zdravotnický asistent.

První místo získala žákyně Pavlína Kumrová z 2.ZA, druhé pak Miroslava Kopecká ze 3.ZA. Obě naši školu budou reprezentovat v regionálním kole v Mostě. Pomyslnou bronzovou medaili pak získala Eliška Hájková z 2.ZA.

Z oboru Ošetřovatel první místo získala Nikola Petrová z 3.OŠ, druhé místo Jakub Máj a třetí místo obsadila Šárka Horváthová, oba ze 2.OŠ.

Všichni soutěžící žáci byli dobře připraveni a celá soutěž byla velmi vyrovnaná.

Tímto bych chtěla pochválit také všechny ostatní soutěžící, kteří se do soutěže přihlásili a neumístili se mezi prvními třemi.

Rovněž děkuji porotě ve složení Mgr. Bc. Martin Hýbl, Mgr. Iva Dubcová, Bc. Pavlína Sychrovská za jejich objektivní hodnocení.

Pochvala a poděkování patří také publiku žáků z 2. ZA a 3. OŠ za klidné prostředí a příjemnou atmosféru při soutěži.

Mgr. Anna Škodová

organizátor soutěže