Vánoční akademie pro seniory

V letošním roce akce proběhly ve dnech 12. a 16. prosince. Žáci si pro klienty připravili pásmo vánočních koled, které doplnili vánočními pranostikami a obrázky. Zpěv byl doprovázen hrou na flétny a kytary. Po skončení akademie dívky a chlapci předali lidem vlastnoručně zhotovená přáníčka a ručně háčkované vločky. Ty nám pro klienty uháčkovala paní Ondřejová, babička žákyně Lenky Ondřejové.    Klientům  se besídka velmi líbila, někteří lidé se žáky zpívali. Akademie se neobešla bez slz dojetí.        Adventní nálada se umocnila, když se žáci posadili ke klientům, popíjeli s nimi čaj, kávu, ochutnali  cukroví a pohovořili s lidmi – a to vše za znění vánočních koled.

V Krásné Lípě  probíhala akademie ve stejném duchu jako ve Šluknově. Žáci také rozdali  vlastnoručně vyrobená přáníčka a každému klientovi předali vánoční zvoneček.

Fotogalerie