Psychologická olympiáda

Dne17. 03. 2016 se konal již 12. ročník regionálního kola Psychologické olympiády. Pro letošní školní rok 2015/2016 na téma: „Životní motto, kterým se řídím“.

Pořádající školou byla Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace.

Soutěž se stala již tradicí mezi zdravotnickými školami severočeského regionu. Regionálnímu kolu vždy předchází kolo školní, z něhož úspěšní žáci umístěni na prvním a druhém místě postupují do kola regionálního. Naší školu reprezentovali žáci z 2ZA Alona Oryekhová a Miroslav Horák.

První místo v letošním regionálním kole získala žákyně z Liberce Anastasiia Sherstobitova, která postupuje do kola celostátního.

Nutno podotknout, že porota nemá vždy lehký úkol při vyhodnocování nejlepšího příspěvku, neboť všechny prezentace žáků bývají velice vyrovnané.

I když naši žáci nezískali prvenství, patří jim velké poděkování za důstojnou reprezentaci naší školy.

Mgr. A. Škodová