Poznáváme naše tělo

V úterý 3. 11. 2015 žákyně 2.ZA navštívily MŠ Stonožka ve Varnsdorfu se vzdělávací akcí „Poznáváme naše tělo“.

Na prvním stanovišti je Jiřka Krzáková a Týnka Michelová seznámily s lidským tělem, uložením a funkcí jednotlivých orgánů. Aby zjistily, že děti poslouchaly, musely pak k nakreslenému modelu přiřadit jednotlivé orgány na správné místo v těle.
Na druhém stanovišti Sabča Muchová vysvětlila dětem stavbu kostí a jejich funkci. Na modelu zdůraznila, jaké orgány kosti chrání a co se stává v případě úrazu. Poté měly děti za úkol formou pexesa zopakovat vše, co se u nás dozvěděly a paní učitelka Vytlačilová je vyzkoušela.
Akce se dětem líbila, byly šikovné a my se těšíme na další spolupráci. Za odměnu dostaly diplom a sladkou odměnu.
Mgr. M. Vytlačilová

Fotogalerie