21. Srpen 2015

Výzva 56

V rámci realizace projektu CZ.1.07/1.1.00/56.2665 výzvy č. 56 vyhlašuje Střední zdravotnická škola a Obchodní akademie, Rumburk, příspěvková organizace výzvy k podání nabídek na veřejnou zakázku „Zahraniční jazykový kurz pro učitele“ a „Zahraniční jazykově-vzdělávací pobyt pro žáky“ dle výzvy č. 56 MŠMT.

Dotyková zařízení ve výuce

Cílem projektu je další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti moderních dotykových technologií.

Řízení zdravotnických organizací

Škola je zapojena do realizace projektu „Řízení zdravotnických organizací“. Záměrem projektu je zvýšit efektivitu řízení zdravotnických organizací.

EU peníze středním školám

Naše škola je zapojena do realizace projektu „EU peníze středním školám“.

......Výukové materiály - zdezobrazit pdf

Šance pro Šluknovský výběžek

Škola je zapojena do realizace projektu „Šance pro Šluknovský výběžek“. Cílem projektu je zvýšit kvalitu odborných a obecných kompetencí obyvatel ČR a zejména Šluknovského výběžku.